Raskite geriausią interneto ir televizijos tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 3,00 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Go3 Penki Bitė Init
Paslauga
 • Telia
 • Bitė
 • Go3
 • Init
 • CSC Telecom
 • Penki
 • FastLink
 • Splius
 • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

BITĖS internetas namams

Bitės namų internetasBITĖ – vienas didžiausių interneto tiekėjų Lietuvoje, kuris orientuodamasis į klientų poreikius siūlo vis išmanesnes, greičiau veikiančias ir tuo pačiu mažiau kainuojančias paslaugas. BITĖS 4G tinklas apima jau 99 % Lietuvos teritorijos, tad nesvarbu ar gyvenate didmiestyje, ar vienkiemyje – didelė tikimybė, ka galėsite sėkmingai naršyti besinaudodami BITĖS internetu.

BITĖ garsėja ne tik puikios kokybės paslaugomis, tačiau ir puikiu aptarnavimu bei nuolatos tobulėjančiomis paslaugomis, kurios patenkina net ir pačių išrankiausių klientų poreikius.

BITĖS interneto planai

BITĖ šiuo metu siūlo pasirinkti vieną iš trijų interneto planų, kurie skiriasi duomenų skaičiumi, tad ieškodami tinkamiausio klientai turėtų vertinti greitį, o ne tik kainoraščius.

 • Interneto planas „Daiktams“. Šis planas suteikia neribotą duomenų kiekį, tad tai puikus pasirinkimas tiems, kurie naudojasi internetu jungdami jį ne tik prie kompiuterio, tačiau ir mobiliojo telefono, išmaniosios apyrankės ir panašiai. Didžiausias galimas greitis užsisakius šį planą siekia 256 Kbps. Papildomai galima užsisakyti interneto apsaugos paslaugą, interneto ryšys puikiai veikia ne tik Lietuvoje, tačiau ir kitose ES šalyse.
 • Interneto planas „Kelionėms“. Užsisakius į internetą Jums bus suteikiama 50 Gb galimybė, tad įvertinkite, ar tiek duomenų Jums suteiks. Žinoma, pasibaigus turimam duomenų skaičiui – galėsite ir toliau naršyti, tačiau kiekvienas GB yra apmokestinamas. Užsisakius šį planą 3 mėn. suteikiama nemokama interneto apsauga ir tuo pačiu 3 mėn. dovanojamas ekrano draudimas.
 • Interneto planas „Biurui“. Užsisakius šį interneto planą taip pat atsisiunčiamų ir parsiunčiamų duomenų kiekis yra visiškai neribojamas. Taip pat 3 mėn. suteikiama nemokama ekrano apsauga, kurios paslaugas vėliau galite prasitęsti, taip pat 3 mėn. nemokamas ekrano draudimas. Internetas puikiai veikia ne tik Lietuvoje, tačiau ir kitose ES šalyse.

Internetas + TV

Kol kas BITĖ dar neteikia televizijos paslaugų, tačiau šios įmonės salonuose bei internetu galima

įsigyti televizorius. Greitoje ateityje BITĖ planuoja suteikti galimybę stebėti tam tikrus kanalus tiesiai savo telefone. Tokiu atveju interneto + TV paslaugos kartu bus kur kas patogiau prieinamos, jomis galės naudotis kiekvienas, kuris turi BITĖS internetą.

BITĖS namų interneto kainos

BITĖ Lietuva daugiausia siūlo mobiliojo telefono planus, tačiau kartu su ryšiu į planą įeina ir interneto paslaugos. BITĖS intranetas namams – kita galimybė, kuri leidžia neprisirišti prie vietos ir naršyti ten, kur esate. Paslaugų įkainiai varijuoja nuo 4,9 EUR/mėn. iki 18,9 eur/mėn. Norėdami gauti Jums labiausiai tinkamą pasiūlymą, tačiau negaišti laiko peržiūrint daug variantų, negaišti laiko detaliai sekant informaciją – visada galite susisiekti su Markestro profesionalais, kurie suteiks Jums išsamias konsultacijas, atsakyti į visus klausimus bei garantuos, kad jų pateiktas pasiūlymas bus geriausias. Paprasčiausiai Markestro profesionalai dažniausiai gali pasiūlyti daugiau ir geresnių pasiūlymų nei rasite BITĖS internetiniame puslapyje. Pasinaudokite galimybėmis, kurios Jums nieko nekainuoja!

Grįžkite į:

 • Atnaujinta: 2020 m. lapkričio 10d. 11:44
Gauti pasiūlymus