Raskite geriausią interneto ir televizijos tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 2,90 Eur/mėn.

Paslauga
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Mes neatstovaujame vieno prekės ženklo. Nuolat sekame rinką ir randame geriausius tarp gausybės pasiūlymų ir tiekėjų.
Sužinokite nemokamai

Cgates internetas

Cgates internetas„Vilsat“ – tokiu pavadinimu seniau buvo žinoma viena stambiausių centrinės Lietuvos regione dirbančių televizijos bei interneto tiekėjų Cgates. Nors savo kelią pradėjo kaip televizijos paslaugų tiekėja, Cgates neseniai ėmė siūlyti ir puikius interneto planus. „Markestro“ turi visus šios įmonės pasiūlymus ir reguliariai juos atnaujina, kad klientai, kuriems ši paslauga tinka galėtų įsigyti būtent Cgates paslaugas. Planų asortimentas tikrai platus, tad pasirinkti tikrai yra iš ko.

Dabar Cgates vartotojams siūlo net tris skirtingus šviesolaidinio interneto planus. Šviesolaidinio interneto planai: 100 Mb/s, 400 Mb/s ir 600 Mb/s. Kaip ir sako jų pavadinimai, pagal plano vardą galima nustatyti, kokią greitaveiką jis turi. Belaidžio interneto ieškantiems klientams Cgates irgi siūlo tris planus paskirstytus pagal spartą: Namai S, Namai M ir Namai L planas. Tad bevielio interneto sparta, priklausomai nuo pasirinkto paslaugų paketo skiriasi (10-40 Mbps). Universalios ir skirtingos spartos suras savo vartotoją, nes siūlomi planai yra tikrai skirtingi.

Cgates turi vieną sparčiausių internetų visoje rinkoje. Nors nėra galimybės išvystyti 1Gb/s, ryšys tikrai nėra lėtas, o stabilus veikimas neleis žiūrėti į neužsikraunantį interneto puslapį. Visiems vartotojams norintiems įsigyti Cgates internetą rekomenduojame pasvarstyti ar labiau apsimoka pirkti ar nuomotis modemą. Pastarasis pasirinkimas geriau tinka tiems, kurie mąsto persikraustyti gyventi į kitą vietą arba negali numatyti ilgalaikių ateities planų. Pasitarkite su „Markestro“ ir mes tikrai padėsime rasti geriausią Cgates interneto pasiūlymą Jums – nemokamai. Esame nepriklausomas interneto ir televizijos paslaugų pardavėjas, todėl situaciją visad apžvelgsime objektyviai, o mūsų klientai nebus gaišinami dėmesio nevertais pasiūlymais.

Tiesa, Cgates veiklos zona yra pakankamai konkreti, todėl su ja verta susipažinti. Jie paslaugas teikia šiose vietovėse: Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Šiaulių, Alytaus, Trakų, Ukmergės, Skuodo, Marijampolės, Vilkaviškio, Kybartų, Elektrėnų ir Kaišiadorių apylinkėse esant techninėms galimybėms.

Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Pvz. +370 612 34567
Informaciją apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą galite rasti čia.
Gauti pasiūlymus