Raskite geriausią interneto ir televizijos tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 3,00 Eur/mėn.

Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
  • Telia
  • Elektrum
  • Init
  • Enefit
  • Penki
  • FastLink
  • Splius
  • Baltneta
  • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

Init internetas

Init internetasViena garsiausių technologijų bei ryšio paslaugų tiekėjų Lietuvoje yra Init. Kaune įsikūrusi bendrovė jau daugelį metų savo klientams tiekė televizijos paslaugas bei transliavo savo vardo TV kanalą. Apie ryšį ši įmonė žino labai daug, todėl „Markestro“ su ja ir bendradarbiauja. Užpildžius pasiūlymą, mūsų darbuotojas įvertins Jūsų poreikius, išnagrinės technines galimybes ir Jums pateiks tik labiausiai tinkantį interneto planą iš Init bei kitų bendrovių.

Init siūlo įsigyti šviesolaidinio ir bevielio interneto paslaugas. Keturi šviesolaidinio interneto planai skiriasi savo greitaveika, o jų skirtumai bei universalumas reiškia tai, jog jie patiks daugumai vartotojų. Sparčiausias interneto greitis – 1Gb/s, tačiau jis nebus pasiekiamas visiems gyventojams dėl techninių kliūčių, todėl gali tekti tenkintis lėtesniu ryšiu arba rinktis bevielį internetą. „Markestro“ nesustos kol Jums tinkamas sprendimas nebus rastas.

Bevielis internetas leis atsisakyti varginančio laidų junginėjimo ir užtikrins daug malonesnį naršymą ir interneto pramogų išnaudojimą per atstumą. Tam, kad galėtumėte įsirengti Init bevielį internetą Jums reikės įsigyti ar išsinuomoti maršrutizatorių. Belaidis internetas veikia šiek tiek lėčiau negu laidinis jo analogas, tačiau tos spartos daugiau nei pakanka tam, kad naršymas būtų malonus, o Init po truputį taptų Jūsų pagrindiniu ryšio operatoriumi.

Mes bendradarbiaujame su Init, nes tai vienas ilgaamžiškiausių ir garsiausių tiekėjų Lietuvoje. Platus tiekiamų paslaugų spektras ir didelė šviesolaidinio interneto sparta reiškia tai, jog šio operatoriaus pasiūlymai tikrai tiks daliai vartotojų, „Markestro“ nuolat seka Init pasiūlymus ir šios įmonės paslaugas pasiūlys įsigyti tokia pačia arba net mažesne kaina. Negana to, dažnai siūlome papildomas nuolaidas bei pridėsime dovanų tiesiai iš tiekėjo, jei toks pasiūlymas galios Jūsų pirkimo metu. Šis tiekėjas dar siūlo platų televizijos paslaugų sąrašą. Įsigiję televizijos planą kartu su internetu galite nemažai sutaupyti ne tik finansiškai, bet ir laiko atžvilgiu.

„Markestro dirbs ir užtikrins, kad kiekvienas vartotojas ras tinkamą Init interneto planą savo namams ar verslui. Kilus klausimams – drąsiai kreipkitės į mus skambindami ar elektroniniu paštu bei užpildydami formą mūsų puslapyje.

  • Atnaujinta: 2020 m. rugsėjo 4d. 13:59
Gauti pasiūlymus