Raskite geriausią interneto ir televizijos tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 3,00 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Interneto ir tv paslaugų tiekėjai
Paslauga
  • Telia
  • Bitė
  • Cgates
  • Home3
  • Init
  • Mezon
  • Penki
  • FastLink
  • Splius
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

Mezon internetas

Mezon internetasMezon susijungė su interneto tiekėju „Erdvės“ ir tapo dar didesniu žaidėju ryšio paslaugų rinkoje. Siūlydami itin patogias vartotojams bevielio 4G LTE ir belaidžio Wi-Fi interneto galimybes. „Markestro“ bendradarbiauja su Mezon, nes žino, kad tai yra patikimas ir itin gerą reputaciją ilgus metus išlaikantis ryšio paslaugų tiekėjas. Jis siūlo išskirtines galimybes atokesnėse vietose gyvenantiems žmonėms įsigyti modemą su ryšį spartinančia antena, kad ir jie galėtų mėgautis visomis greito interneto galimybėmis.

Taip pat labai svarbi Mezon interneto savybė yra tai, jog šis tiekėjas neriboja Jūsų duomenų suvartojimo, tad galite siųstis ir naršyti kiek tik panorėję. Dėl šios priežasties Mezon yra geriausias pasirinkimas daug naršantiems ir keliaujantiems ar aktyviai internetu besinaudojantiems užmiesčio gyventojams. Su dauguma planų nemokamai galėsite užsisakyti ir statinį IP adresą, kuris leis susikonfigūruoti asmeninę pašto serverį bei paspartins prisijungimo ir krovimo laiką.

„Markestro“ gali pasiūlyti apie 20 šio tiekėjo interneto planų, tad Jums tereikia užpildyti pasiūlymą ir įvesti savo adresą bei kontaktinį telefono numerį, kad su Jumis susisiektų mūsų ekspertas jau turėdamas konkretų pasiūlymą. Geriausia yra tai, jog Mezon ir visų kitų tiekėjų planus pagal Jūsų poreikį parinksime ir padėsime užsisakyti visiškai nemokamai. Pakonsultuosime iškilusiais klausimais ir patarsime priimant sprendimus. Bevielį ir belaidį Mezon internetą paleisti naudojimui yra tikrai labai paprasta. Mobilaus interneto priedėliui tereikia baterijų ir jis gali skleisti 4G ryšį visoje Lietuvoje. Nepraleiskite progos įsigyti vieną sparčiausių interneto paslaugų – Mezon belaidį internetą.

Iki 30 megabitų per sekundę spartos bevielis ryšys pasižymi patraukliomis kainomis ir pasiekiamumu visoje Lietuvoje. Moderni įranga ir aukštos greitaveikos internetas gali papildyti Jūsų namus ar darbo vietą iškart po užsakymo, o kainuos tik keliolika eurų per mėnesį.

Jeigu šis tiekėjas siūlys akcijas savo paslaugoms, „Markestro“ būtinai į tai atsižvelgs pasiūlyme ir Jūs galėsite šias paslaugas įsigyti pigiau. Net ir ne akcijų metu „Markestro“ rekomenduojamų planų kainos yra tokios pačios ar net mažesnės nei tos, kurias Jums tiesiogiai siūlo tiekėjas. Sudomino galimybė įsirengti Mezon internetą? Susisiekite ir aptarkime galimybes!

  • Atnaujinta: 2020 m. rugsėjo 4d. 13:59
Gauti pasiūlymus