Raskite geriausią interneto ir televizijos tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 3,00 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
  • Telia
  • Elektrum
  • Init
  • Enefit
  • Penki
  • FastLink
  • Splius
  • Baltneta
  • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

Penki internetas

Penki internetasSeniau žinomas kaip „Skynet“ šis tiekėjas yra interneto inovacijų lyderis visoje Lietuvoje. Nors veikia tik Vilniaus mieste, „Penki“ paslaugas žino visi interneto rinką Lietuvoje išmanantys asmenys. Būtent ši įmonė pirmoji Lietuvoje pasiūlė šviesolaidinio interneto ryšį, o dabar ruošiasi apie 10 kartų pagreitinti savo turimos spartos tinklą ir jį paversti pasiekiamu vartotojams. Kodėl verta rinktis „Penki“?

Reputacija. Šis tiekėjas išlieka vienu didžiausiu ryšio operatorių jau daugelį metų. Per 100 000 taškų aptarnaujanti įmonė gali patenkinti daugelio klientų poreikius, kadangi turi itin lanksčius bei daug papildomų privalumų siūlančius paslaugų planus. Vienas didžiausių „Penki“ paslaugų vertę keliančių faktorių yra nemokama WEB TV, kuri suteikiama visiems pasirinkusiems jų paslaugas. WEB Tv tai interneto televizija, kuria galite aukšta raiška stebėti populiariausius lietuviškus televizijos kanalus per kompiuterį, planšetę ar kitą išmanųjį prietaisą. Verslo klientams internetinė televizija nėra siūloma, tačiau „Markestro“ pateiks gerą pasiūlymą bet kokiu atveju.

Šiuo metu „Penki“ siūlo tris interneto planus, besiskiriančius sparta, kaina ir papildomų priedų kiekiu. Brangiausias planas veiks greičiausiai, tačiau su juo gausite ir daugybę gerų funkcijų, tokių kaip statinis IP ar išmaniąją TV. Šis tiekėjas taip pat pasirūpins, kad plano „Run“ arba „Go“ turėtojai savo paslaugomis galėtų mėgautis jau kitą darbo dieną po užsisakymo. Šviesolaidinis internetas gali būti 100Mbps arba 1Gbps spartos, priklausomai nuo Jūsų išsirinkto plano (kurių yra 3). Priklausomai nuo to ar kabelis yra atvestas iki Jūsų buto ar tik laiptinės, gali svyruoti maksimalios spartos galimybės.

Mes nuolat domimės ir bendraujame su „Penki“ komanda tam, kad būtų užtikrintas tinkamas jų paslaugų pristatymas mūsų klientams. Siekiame, kad į mumis kreipęsi žmonės gautų išsamią, aiškią ir paprastai suprantamą informaciją apie į jų namus ar darbo vietą atvedamą paslaugą. Pasitikime „Penki“ ir vilniečiams, kurie ieško spartaus ir įvairiapusiškų priedų bei papildomų pliusų nestokojančio pasiūlymo už itin gerą kainą, šis pasiūlymas tikrai negali likti nepastebėtas.

  • Atnaujinta: 2020 m. rugsėjo 4d. 13:59
Gauti pasiūlymus