Raskite geriausią interneto ir televizijos tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 3,00 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
  • Telia
  • Elektrum
  • Init
  • Enefit
  • Penki
  • FastLink
  • Splius
  • Baltneta
  • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

Splius internetas

Splius internetasŠiaurės ir Vakarų Lietuvos gyventojai gali džiaugtis galėdami būti Splius interneto turėtojais. Tvirtas ir stabilus rinkos dalyvis savo klientus šiomis paslaugomis aprūpina jau virš 20 metų. Vaisingai bendradarbiaujame su Splius ir padedame klientams iš Šiaulių, Klaipėdos, Radviliškio, Kuršėnų, Kelmės, Joniškio, Pasvalio bei Naujosios Akmenės turėti aukščiausio lygio šviesolaidinį ar bevielį internetą.

Splius iš kitų tiekėjų išsiskiria savo geromis kainomis ir itin patraukliais planais. Šis regioninis interneto tiekėjas savo klientams siūlo net 4 skirtingų spartų internetą, nuo 100 iki 650 Mbps siekiančias spartas. Tiesa, prieš nusprendžiant įsirengti greičiausią interneto iš Splius tipą, reiktų pasidomėti ar techninės galimybės tai leidžia. Gali būti, jog į Jūsų gyvenamąją ar darbo vietą nėra nutiesti šviesolaidžio kabeliai. Jeigu taip nutiko, ta pati įmonė siūlo puikia alternatyvą – belaidį internetą. Nors jo greitaveika nėra didelė (iki 5, iki 10 arba iki 15 Mbps), jos pilnai užtenka naršymui, sąskaitų apmokėjimui bei paprastam kasdieniam naudojimui. Net ir failų siuntimasis maksimalia sparta neturėtų trukti labai ilgai, vis dėlto, šviesolaidiniam kabeliu atkeliaujančiam internetui jis tikrai nusileidžia.

Duomenų kiekiui Splius netaiko jokių papildomų mokesčių, todėl galite naršyti laisvai ir be suvaržymų. Pasirinkę šio tiekėjo paslaugas automatiškai patenkate į lojalumo programą, kurios nariai gauna gerų nuolaidų, juos pasiekia specialūs pasiūlymai ir kita. Svarbus aspektas, kad interneto planų keitimas čia yra nemokamas, tad nėra ko jaudintis prieš pasirenkant, viską bus galima pakeisti.

„Markestro“ padeda išsirinkti ne tik Splius bet apskritai geriausią Jūsų namams ar darbui skirto interneto pasiūlymą. Užpildykite prašymą ir įveskite savo adresą, jis reikalingas tam, kad būtų nustatytos maksimalios techninės galimybės internetui, kurį galite įsivesti. Vėliau su jumis susisieks mūsų darbuotojas, kuris negaišins Jūsų laiko išvedžiodamas ar bandydamas įpiršti netikusį paslaugų planą, o patars rinktis tai kas labiausiai atitiks Jūsų poreikius. Pasversime kaštus, mėnesinį mokestį, sutarties sąlygas, ryšio spartą bei papildomus priedus ir dar daugybę faktorių tam, kad Jūs liktumėte patenkinti. Beje, visos mūsų paslaugos yra visiškai nemokamos.

  • Atnaujinta: 2020 m. rugsėjo 4d. 13:59
Gauti pasiūlymus