Raskite geriausią interneto ir televizijos tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 3,00 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
  • Telia
  • Elektrum
  • Init
  • Enefit
  • Penki
  • FastLink
  • Splius
  • Baltneta
  • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

Telia internetas

Telia internetasTelia internetas – viena iš populiariausių ryšio paslaugų visoje Lietuvoje. Seniau žinomas kaip „Zebra“ internetas, Telia pasiūlymų sąrašas tikrai platus ir leis kiekvienam rasti sau tinkamą pasiūlymą. Telia gali pasigirti didele paslaugų įvairove tiek namams, tiek verslui, todėl, jeigu Jus domina didžiausios interneto Lietuvoje tiekėjos Telia paslaugos – susisiekite su mumis!

„Markestro“ nuolat atnaujina ir gali pateikti per 30 pasiūlymų Telia internetui. Nuo šviesolaidinio iki belaidžio ir nuo 4G iki hibridinio, čia rasite viską, ko Jums gali prireikti.

Telia internetas pasiekiamas visoje Lietuvoje, todėl vartotojai gali pasiekti šios įmonės paslaugas nepriklausomai nuo savo lokacijos. Interneto kainos yra konkurencingos, o iki 1Gb/s siekianti šviesolaidžio sparta net ir daug laiko internete praleidžiantiems vartotojams bus daugiau nei pakankamai greita. Nusprendę rinktis Telia internetą, įvertinkite ar modemą labiau apsimoka įsigyti ar nuomotis. Pastarasis variantas tinka sudarantiems terminuotą sutartį, arba, jeigu manote, kad artimiausiu metu galite kraustytis į kitą gyvenamąją vietą.

Verslui šis tiekėjas taiko individualius įkainius ir juos sužinoti galima pasiteiravus. „Markestro“ gaus tikslią informaciją, tiesiog užpildykite pasiūlymą ir laukite kol su Jumis susisieksime. Rasime tinkamą sprendimą įrengti bevielį ar šviesolaidinį Telia internetą Lietuvoje.

Telia turi vieną iš didžiausių klientų aptarnavimo pajėgų visoje šalyje. Meistrai visad atvyks pašalinti gedimą, o apie galimus ryšio spartinimus bei plano pakeitimus informuoti turėtų pats tiekėjas. Savitarnos puslapyje galėsite peržiūrėti ir daugiau sužinoti apie savo turimas paslaugas. Puiki galimybė sutaupyti – įsirengti šviesolaidinį ir bevielį arba hibridinį internetą kartu su išmaniąja televizija. Taip sumažinsite savo išlaidas, o paslaugų komplektą įsigyjantiems klientams operatoriai taiko nuolaidas bei kartais sumažina abonentinį mokestį. Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose ar sostinėje Vilniuje gyvenantys žmonės turi prieigą prie itin plataus net 1Gb/s spartą siekiančio interneto paslaugų spektro.

Jeigu norite sužinoti apie konkrečią „Telia“ interneto paslaugą ir ar ją galima įvesti Jūsų namuose, užpildykite pasiūlymą. Miestų gyventojams šviesolaidinis internetas turėtų būti lengvai prieinamas, tačiau atokesnių vietovių gyventojams galbūt reikės tenkintis mažesnės spartos ryšiu. Būkite užtikrinti ir pasitikrinkite – tai nieko nekainuoja! 

  • Atnaujinta: 2024 m. sausio 9d. 10:50
Gauti pasiūlymus